Efektywna ocena wykroczeń drogowych z POLISCAN OFFICE PRO

POLISCAN OFFICE PRO to oprogramowanie, które pozwala łatwiej i bardziej efektywnie ocenić wykroczenia drogowe - to kompletna metoda zarządzania całą organizacją procesu.  Dane zdarzeń mogą być automatycznie importowane, przygotowane do przetwarzania i dostarczane jako kompletny zapis danych do dalszej obróbki w systemie wykroczeń.

Interfejs POLISCAN OFFICE PRO jest przyjazny dla użytkownika i może być dostosowywany, aby wspierać szybsze przetwarzanie danych zdarzeń. Ponadto oprogramowanie zostało wyposażone w kilka wygodnych funkcji. Na przykład, możliwe jest automatyczne odczytanie tablicy rejestracyjnej pojazdu czy zapewnienie pasażerowi anonimowości, aby instytucje odpowiedzialne za rozliczane wykroczeń mogły bardziej efektywnie pracować.

Ewaluacja wykroczeń drogowych z POLISCAN OFFICE PRO

POLISCAN OFFICE PRO – prosty, elastyczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb

Interfejs POLISCAN OFFICE PRO jest prosty i intuicyjny. Ponadto, oprogramowanie automatyzuje liczne procesy przetwarzania i kontroli, które powstają przy ocenie poszczególnych zdarzeń drogowych. Program może być w łatwy sposób dostosowywany do istniejących i nowych procesów biznesowych, powodując, iż możliwe jest przetwarzanie danych w lokalnych instytucjach lub grupowo w dużych biurach odpowiedzialnych za rozliczanie wykroczeń.

Prosta i przystępna integracja danych

Jako aplikacja sieciowa z ustandaryzowanym interfejsem, POLISCAN OFFICE PRO może być łatwo i bezpiecznie zintegrowany z istniejącą infrastrukturą IT. Ponadto oprogramowanie jest modularne i utrzymuje swoją wydajność przy zwiększonym obciążeniu. Jeśli przetwarzane procesy lub liczba zdarzeń do przetworzenia wzrastra, program po prostu poszerza swoje możliwości stosownie do wymagań.

Bezpieczna transmisja danych

Ochrona danych i ich bezpieczeństwo jest niezmiernie istotne, jeśli chodzi o ewaluację zdarzeń drogowych. POLISCAN OFFICE PRO spełnia te wymagnia dzięki użyciu wielopoziomowej metody ochrony. Przykładowo, użytkownicy mogą dostać się do systemu jedynie poprzez bezpieczny proces logowania, a dane są transmitowane zaszyfrowanym łączem. Ponadto POLISCAN OFFICE PRO dokumentuje wszystkie logowania i zmiany danych.

Osoba do kontaktu

Łukasz Majchrzak

Area Sales Manager (Technika ruchu drogowego)

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i usługach?

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:
+48 694 707 825


Oddziały dystrybucyjne na całym świecie
socialsharing