POLISCAN CONNECT — w pełni automatyczny transfer danych i monitoring systemu w jednym oprogramowaniu

Automatyzacja i efektywność są bardzo powiązane. Dzięki temu organizacja pracy zaczyna przebiegać płynniej, czas przetworzenia informacji się skraca, a błędy pojawiają się coraz rzadziej. POLISCAN CONNECT to idealne rozwiązanie firmy VITRONIC, które powoduje, że manualne przetwarzanie dokumentacji dotyczącej wykroczeń drogowych przestaje być potrzebne. W zamian za to można ściągnąć zaszyfrowane dane bezpośrednio z podłączonego systemu i dalej z nimi pracować. Także inne powtarzające się procesy można skonfigurować wedle wymagań i zautomatyzować dzięki POLISCAN CONNECT. Dane zdarzenia mogą być od razu archiwizowane, sortowane według różnorodnych parametrów i dostępne bez przerwy. W dodatku, potrzeba tylko kilka kliknięć, aby rozpocząć lub wstrzymać pomiar z centrali, dostosować parametry (np. progi prędkości) lub zrestartować system w danym miejscu.

Wizualizacja danych o zdarzeniu w Systemie Informacji Geograficznej.

Optymalny zarys wszystkich systemów monitorowania

POLISCAN CONNECT umożliwia stały obraz wszystkich podłączonych systemów VITRONIC. Centrala może z łatwością pobrać w czasie rzeczywistym informacje o statusie jednostek pomiarowych i ich indywidualncyh komponentów, co ułatwia szybkie wykrycie, analizę i naprawę awarii. Zintegrowane działanie zgłoszeń serwisowych wspiera rozwiązywanie problemów. Szeroka różnorodność  podglądów pozwala systemowi monitorującemu wizualizować poszczególne miejsca,  kontrolować statusy systemu oraz zdobywać  informacje o ruchu drogowym, takie jak liczba wykroczeń czy liczba przejeżdżających pojazdów.

Zdalne zarządzanie i konfiguracja

Aby zapewnić dostęp do podłączonych systemów, POLISCAN CONNECT wykorzystuje centralnie kontrolowaną funkcję zdalnego przeglądu. Pozwala to na szybkie dostarczanie informacji i natychmiastową interwencję wykwalifikowanego personelu, dzięki możliwości wyboru wadliwego systemu jednym kliknięciem myszki. Co więcej, ta funkcja pozwala na dowolne konfigurowanie i zautomatyzowanie powtarzających się procesów. Użycie technologii szyfrowania zapewnia najwyższy poziom zabezpieczenia.

Osoba do kontaktu

Łukasz Majchrzak

Area Sales Manager (Technika ruchu drogowego)

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i usługach?

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:
+48 694 707 825


Oddziały dystrybucyjne na całym świecie
socialsharing