Rozwiązania dla zaplecza organizacyjnego

Importowanie i przetwarzanie danych o wykroczeniach i zdarzeniach drogowych

Laserowe systemy VITRONIC do kontrolowania przejazdów na czerwonym świetle oraz monitorowania prędkości pojazdów gwarantują najwyższy poziom dokładności pomiarów i stanowią rzetelny dokument dowodowy w przypadku wykroczeń drogowych. Dodatkowo VITRONIC oferuje wydajne oprogramowanie, które ułatwia import i ewaluację danych, a także umożliwia efektywne przetwarzanie stworzonej dokumentacji zdarzeń.

Importowanie i przetwarzanie danych o wykroczeniach i zdarzeniach drogowych.

POLISCAN CONNECT

POLISCAN CONNECT pozwala zautomatyzować liczne procesy w stacjonarnych urządzeniach pomiarowych, umożliwiając zarządzanie nimi online ze stacji kontroli – od wstępnego przetwarzania i transferu danych dotyczących zdarzenia, poprzez monitorowanie statusu działania podłączonych systemów POLISCAN, aż do zdalnego dostępu do lokalnych systemów w celu dokonania ich przeglądu. Zautomatyzowanie procesów pozwala na ograniczenie wydatków i środków potrzebnych na dojazdy czy koszty przesyłek, a także poprawia dostępność do systemu monitorowania ruchu drogowego.

POLISCAN OFFICE PRO

POLISCAN OFFICE PRO firmy VITRONIC to kompleksowe rozwiązanie pozwalające na efektywne przetwarzanie danych dotyczących wykroczeń drogowych. Oprogramowanie zarządza całym procesem przetwarzania danych i zabezpieczeniem ich, umożliwiając dalszą ich obsługę w systemach wykroczeń. Co więcej, oprogramowanie do analizy jest elastyczne i utrzymuje swoją wydajność przy zwiększonym obciążeniu, a dodatkowo można je łatwo zintegrować z istniejącą infrastukturą IT.

Osoba do kontaktu

Łukasz Majchrzak

Area Sales Manager (Technika ruchu drogowego)

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i usługach?

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:
+48 694 707 825


Oddziały dystrybucyjne na całym świecie
socialsharing