28.04.2020

„Symbol 2020” – nominacja

Z dumą informujemy, że VITRONIC Machine Vision Polska sp. z o.o. został nominowany do tytułu „Symbol 2020”, prestiżowego wyróżnienia przyznawanego przez redakcję Monitora Biznesu, niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej oraz Monitora Rynkowego, niezależnego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Odznaczeniem nagradzane są te firmy, instytucje i podmioty, które stanowią niedościgniony wzór dla swojej branży oraz stanowią oczywisty fundament, na którym opiera się gospodarka kraju.

Laureatów programu wybiera Kapituła, w skład której wchodzą uznani eksperci i specjaliści z zakresu biznesu, nauki i dziennikarstwa, w tym prezes zarządu TÜV Nord Polska, Henryk Warkocz, doktor nauk ekonomicznych i autor 14 bestsellerów Mateusz Grzesiak czy kierownik Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego dr hab. Katarzyna Bilińska-Reformat.

Jublileuszowa Gala Finałowa odbędzie się 20 listopada 2020 w Hotelu Monopol***** w Katowicach

Od momentu powstania w 1984 r. firma VITRONIC stale się rozwija, zatrudniając obecnie ponad 1000 pracowników na całym świecie. Produkty VITRONIC oparte są na najnowocześniejszej technologii i zapewniają użytkownikom największe korzyści. W tym celu firma VITRONIC inwestuje każdego roku ponad 10% przychodów w badania i rozwój.

 

VITRONIC jest liderem w produkcji urządzeń przetwarzania obrazu na potrzeby przemysłu oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. W ofercie znajdują się m. in.: system VIPAC, umożliwiający jednoczesne odczytywanie kodów OCR/OCV, pomiar objętości i rejestrowanie wagi, oraz systemy POLISCAN oparte na technologii LIDAR, usprawniające kontrolę przejazdu na czerwonym świetle, pomiar prędkości, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, ANPR, pobór opłat drogowych. Nowością w ofercie na rynku polskim jest optyczny system kontroli spoin VIRO WSI, który umożliwia automatyczną kontrolę spoin spawalniczych 2D i 3D.socialsharing