17.06.2020

Nowe biuro VITRONIC w Warszawie

Zapraszamy do nowego biura VITRONIC Machine Vision Polska w Warszawie. Biuro mieści się blisko centrum Warszawy, w okolicach Lotniska Chopina. Ulokowane jest w nowoczesnym kompleksie biurowym – Flanders Business Park B, przy ul. Marcina Flisa 4.

Biuro w stolicy powstało w odpowiedzi na potrzeby Klientów jako druga, po Kędzierzynie-Koźlu, lokalizacja firmy VITRONIC w Polsce. W założeniu będzie miejscem spotkań biznesowych, łącząc jednocześnie funkcję wzmacniania aktywności gospodarczej.

Zawsze uwzględniamy wymagania naszych Partnerów i dbamy o to, aby rozwiązania systemowe i produkty optymalnie je spełniały – mówi Michał Żuchora, Prezes VITRONIC Machine Vision PolskaDzięki obecności w Warszawie będziemy mogli efektywniej wspierać naszych Klientów w osiąganiu sukcesów.

Biuro w stolicy pozwoli nie tylko na aktywną relację z Klientami zlokalizowanymi w centrum Polski, ale także na szybsze działanie serwisu. Dzięki obecności jednocześnie w centralnej i południowej Polsce znacznie skróci się czas dojazdu serwisantów na miejsce realizacji zlecenia.socialsharing